Hakkımızda

Ashana İspir Kurufasulyecisi olarak 2012 yılında Çengelköy'de hizmet vermeye başladık. 2015 yılında 2.Şubemiz olan Erenköy Aşhana Kuru Fasulyecisini açtık.
Şu anda İstanbul'un incisi olan Çengelköy ve Erenköy Şubelerimizde hizmete devam etmekteyiz.

Ashana İspir Kurufasulyecisi, sipariş verdiğiniz her tabakta bir avuç sevgi ve mutfağımızın sihirli tatlarını bulacaksınız. Mutfakların Sultanı, vazgeçilmez damak tadımız kuru fasülye sizin de beğeniniz ile Ashana İspir Kurufasulyecisinde.

Kısa sürede marka haline geldik.

Kuru fasülye denildiğinde ilk akla gelen biz olduk. Herşeyin yapaylaştığı bir ortamda, yüksek yaylalarda organik tarımla yetiştirilen kuru fasülyeyi işleyerek mükemmel bir tat haline getirdik ve siz misafirlerimiz tarafından tercih edilir olduk.

Türk mutfağının eşsiz tatlarını kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden 2010'dan beri hizmet vermekte olan Ashana İspir Kurufasulyecisi, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Mutfağımızın ana yemeği olan kuru fasulyemiz Erzurum'da yetişen özenle seçilmiş İspir fasulyesinden yapılmaktadır.

Kaliteli servis anlayışı ve güler yüzlü çalışanları ile Çengelköy ve Erenköy Şubelerimizde siz değerli müşterilerimizi misafir etmekden memnuniyet duyarız...